Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.
Draugaiautomobiliudalys24.lt
Atsitiktinė Foto


lowrider.lt fotoshoot'as 2010.10.03


Vasaros ratas 2011


Forumiečių perliukai
Prisijungę Vartotojai
· Prisijungę Svečiai: 2

· Prisijungę Registruoti Vartotojai: 0

· Iš Viso Registruotų Vartotojų: 944
· Naujausias Registruotas Vartotojas: MynDisB5
· Shansas19:55:35
· sauberis 2 saavaitės
· Falk3n 5 saavaitės
· Worasss24 saavaitės
· FieroGT46 saavaitės
· bully52 saavaitės
· Bad--Boy52 saavaitės
· TomasR54 saavaitės
· Vacys55 saavaitės
· Fenix55 saavaitės
Skaičiai
Apie mus
Kas mes?

Tai automobilių-laisvalaikio klubas propaguojantis drop'intus automobilius.
Žinoma tik to negana. Automobiliai, muzika, stilius... Visa tai esame mes!


Labai bendrai:

Šis klubas siekia vienyti auto-mylėtojus nepriklausomai nuo jų vairuojamo automobilio markės, kainos, pagaminimo metų ar dar kitokių priežasčių. Vienintelis kriterijus- norėti žeminti, stengtis žeminti ir sužeminus dar pažeminti automobilį. Tai vieta kur drop'as, teisingas fitment'as bei ratai yra karaliai. Jei turi ką pasakyti, nori pasidalinti informacija ar savo darbais, o gal tiesiog domiesi ir nori paklausti apie šiuos dalykus,- šis klubas tau "pakeliui".


Klubo pavadinimas:

Daugeliui klubo pavadinimas gali kelti įvairias asociacijas su meksikiečių pamėgtomis hidraulikomis ar panašiais dalykais už plačiojo atlanto vandenyno, bet tai būtų klaida. Klubo pavadinimas išsirutuliojo labai paprastai, mums tiesiog patinka važinėti žemintais automobiliais, kitaip tariant lowride'inti. Taip ir atsidaro lowrider.lt - drop'o fanatikai.


Trupinėlis istorijos, bei aiškumo:

Sudalyvavę kitų didžiųjų ir garsių klubų susitikimuose bei susipažinę su jų veikla "iš vidaus", nusprendėme, kad juose nematome to, ką norėtume matyti ir kur norėtume su mielu noru dalyvauti. Taigi liko tik viena išeitis - įkurti savo klubą, kuris atitiktų mūsų keliamus reikalavimus ir būtų priimtinas ne kažkam kitam, o visų pirma būtent mums patiems.

Taip 2008 m. ir atsirado lowrider.lt. Šio klubo koncepcija – atviras ir bendraujantis, nedidelį, bet savų narių ratą turintis klubas, kuris vienytų žmones pamišusius dėl drop‘o bei panašaus automobilio „laužymo“. Mūsų klubo nariams automobilis yra visų pirma hobis, gyvenimo būdas, ar laisvalaikio praleidimas, o tik paskui susisiekimo priemonė. Mes automobilius puoselėjame, tobuliname ir gražiname taip, kad pasisemiame gerų emocijų ir naujų idėjų. Ne ką mažiau svarbi lowrider.lt klubo veikla yra įvairių renginių organizavimas. Didžioji dalis yra skirta klubo nariams, bet džiaugiamės galėdami suorganizuoti šaunių renginių ir plačiajai publikai.


Klubo veikla:

Pagrindinė klubo veikla yra automobilių tobulinimas pagal mūsų poreikius. Žinoma daugiausiai veiklos atsiranda šiltajame sezone, tai išvykos, fotoshoot'ai, pasivažinėjimai, susitikimai ir kas dar tik šauną į galvą. Be abejo tokie klubo gyvenimo renginiai kaip: sezono, atidarymas, gimtadienis, apsilankymas pagrindiniuose auto renginiuose Lietuve.


Narystė klube:

Trumpai tariant reikia šiek tiek noro, bei supratimo ką mes norime pasakyti. Ženkliai daugiau galima pasiskaityti forume, manau bus galima susidaryti vaizdą ir apie požiūrį į automobilius ir ar tavo požiūris bent kiek sutampa.. Žinoma, toks auto stiliaus supratimas toli gražu nėra kiekvienam, todėl nesiekiame pritraukti betko ir betkaip, manau patys suprantate kodėl. Klubo narys - netik statusas, o bendruomenės dalis. Daugiau info


Klubo nariai:

Visi klubo nariai turi privilegijų, pareigų bei atsakomybių. Kiekvienas prisidėdamas savo mažais darbais padeda sau pačia bei klubui tobulėti. Visi lygūs ir kiekvienas narys vienodai svarbus.


Susitikimai:

Apie susitikimus plačiau aprašyta tam skirtoje forumo skiltyje. Aktyviai jie vyksta Vilniuje, bet jei esi iš kito miesto niekas netrukdo prisijungti, o gal net ir pradėti judinti savąjį miestą.
Jei tavo idėjos panašios, nedvejok ir junkis prie mūsų...


Kontaktai:

Su mumis galite susisiekti el.paštu plaukiuasfaltu@gmail.com arba tiesiog jei reikia skubaus atsakymo skambinkite 868399oo7.


Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.