Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.
Draugaiautomobiliudalys24.lt
Atsitiktinė Foto


2011.11 (Konkurso gražiausios foto)


Vasaros ratas 2013


Forumiečių perliukai
Prisijungę Vartotojai
· Prisijungę Svečiai: 1

· Prisijungę Registruoti Vartotojai: 0

· Iš Viso Registruotų Vartotojų: 944
· Naujausias Registruotas Vartotojas: MynDisB5
· Shansas20:00:49
· sauberis 2 saavaitės
· Falk3n 5 saavaitės
· Worasss24 saavaitės
· FieroGT46 saavaitės
· bully52 saavaitės
· Bad--Boy52 saavaitės
· TomasR54 saavaitės
· Vacys55 saavaitės
· Fenix55 saavaitės
Skaičiai
Remėjai
Mūsų klubą remia:

www.autogidas.lt - tai puikus lowrider.lt klubo draugas. Norite pirkti ar parduoti automobilį? Geresnės vietos tai atlikti nerasite.

Klijuok.lt - tai puikus lowrider.lt klubo draugas. Norite papuošti savo auto profesionaliais lipdukais? Geresnės vietos tai atlikti nerasite.

Tai internetinė parduotuvė, kurioje kiekvienas sportuojantis ar aktyviai sportuojantis ras tai ko jam reikia siekiant užsibrėžtų rezultatų. lowrider.lt kolektyvui suteikia 15% nuolaidą, kad visada būtume formoje.

www.gintuxservice.lt - tai puikus lowrider.lt klubo draugas. Šis servisas teikia serviso, ratų montavimo, bei traliuko paslaugas. Labai maloni kompanija atsakingai žiūrinti į savo teikiamas paslaugas. lowrider.lt klubas yra dėkingas už puikiai atliekamus darbus, bei įpatingas kainas lowrider.lt klubo nariams.

Fas sauga – signalizacijos, apsaugos sistemos, garso aparatūra, stiklų tamsinimas, tonavimas, elektros darbai, automobilių diagnostika. Tai puikus sprendimas norint profesionaliai apsaugoti jūsų automobilį
lowrider.lt klubo nariams taikoma 10%-30% nuolaida, darbams bei produkcijai.

Esame jau 20 metų automobilių detalėmis prekiaujanti įmonė „Lankas“. Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje, Vilniuje ir Panevėžyje prireikus prekes pristatome per dvi valandas. Šiuo metu viena iš įmonės plėtros krypčių – bendradarbiavimas su automobilių klubais, sąjungomis ir federacijomis. Taigi siūlome prisijungti prie didėjančio mūsų partnerių rato ir naudotis nuolatine 10-15% nuolaida visam mūsų prekių asortimentui.

www.autoremeliai.lt - tai pagrindinė įmonė Lietuvoje užsiemanti autorėmelių gamyba. Kokybiškai ir greitai pagamins jūsų norimus rėmelius. www.autoremeliai.lt yra lowrider.lt projekto partneris teikiantis mums profesionalius autorėmelius išskirtinėmis kainomis.
avatra.lt

* automobilių elektronikos detalių prekyba
* automobilių eksploatacinių medžiagų prekyba
* automobilių apsaugos sistemų prekyba

lowrider.lt klubo nariams taikoma 5-10% nulaidą produkcijai.Jeigu norite ir Jūs paremti šį projektą ar tapti partneriais. Siūlome su mumis sukontaktuoti, ir tikrai neliksite nepastebėti. Info ir pasiūlymai el.paštu: plaukiuasfaltu@gmail.com

Komentarai
Komentarų dar neparašyta.
Rašyti komentarą
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.