Kokybiškos ir operatyviai atliekamos apskaitos paslaugos

Kai kurie skaitytojai sako, kad labai dažnai kalbame apie tokias paslaugas. Tačiau, juk didelė dalis verslu užsiimančių ar būsimų verslininkų nelabai žino, kaip reikia tinkamai išsirinkti tinkamą paslaugų tiekėją. Natūralu, kad apskaitos paslaugos šiuo atveju gana dažnai perkamos neteisingai. Niekas nesako, kad klientai nenusiperka paslaugų, tačiau jie galėtų sutaupyti ar pirkti kokybiškesnes paslaugas. Taigi, nuo ko pradėti pirkimo procesą? Kaip jau ne kartą minėjome, vienas svarbiausių aspektų yra pirmiausia susirasti ne vieną paslaugos tiekėjų. Pagrindinė klientų klaidą, kad jie renkasi iš dviejų, geriausiu atveju trijų kompanijų. Taip jūs negalite suprasti kokie specialistai dirba profesionaliai, kurie pigia, kurie brangiai. Juk nėra sunku išsiųsti trisdešimt, keturiasdešimt laiškų. Kai kam gal atrodo, kad sugaišite visą dieną, tačiau šiandien internete rasti reikiamą informaciją nėra sudėtinga. Per valandą laiko, gali surasti didelį kiekį kompanijų ir visiems išsiųsti užklausas. Dar viena klaida, tai per prastas užklausos tekstas. Jeigu nekonkrečiai parašote, kad jus domina, tai nereikia stebėtis, kad gaunate nekonkrečius atsakymus. Šiuo atveju reikia parašykite kiek darbuotojų yra jūsų įmonėje, kokios srityje dirbate, kiek sąskaitų išrašote ir gaunate per mėnesį. Nereikia itin tikslių skaičių, tačiau preliminariai paskaičiuokite išrašomų sąskaitų kiekį. Jeigu paruošite tinkamą užklausos tekstą, tai jau po kelių valandų gausite konkrečius pasiūlymus.

Ar verta pasirašyti ilgalaikę sutartį?

Viskas priklauso ar jūs naujai kuriate verslą, ar jau ne pirmą kartą. Juk tie, kas užsiima verslu žino ir moka planuoti savo finansus, todėl jiems galima pasirašyti ir ilgalaikes paslaugų teikimo sutartis. Tokie klientai tokiu būdų nemažai sutaupo. Tačiau jeigu jūs naujas verslininkas ir dar nežinote kaip viskas vyks, tuomet neverta įsipareigoti metams ar dviems. Geriausia pasirašyti neterminuotą paslaugų sutartį. Apskaitos paslaugos bus teikiamos iki tada, iki kada norėsite. Taip išvengsite papildomų išlaidų ir nereikės stresuoti.

Ar verta pirkti verslo konsultacijas?

Šioje vietoje yra labai daug nesutarimų. Vieni sako, kad verta, kiti tvirtina, kad didžioji dalis tokias paslaugas teikiančių specialistų neturi tinkamos patirties todėl gali tik bendrais bruožais konsultuoti jus įvairias klausimais. Ką tai reiškia? Tokie verslo konsultantai jums patars tai, ką ir taip internete galite rasti nemokamai. Aišku, gal sutaupysite laiko, tačiau už tai mokėti ne visuomet protinga. Aišku, rinkoje galima rasti ir tokių specialistų, kurie turi daug patirties, todėl gali išsamiai konsultuoti įvairiais klausimais ir patarti, kaip reikia tinkamai atlikti visus darbus. Jeigu galvojate, kad jums reikia tokių paslaugų, tuomet pirmiausia informacijos ieškokite nemokamais būdais ir tik neradus pirkite paslaugas.

 

Jugma

8 657 64300

Konstitucijos pr. 12-202 Vilnius 09308

info@jugma.lt

jugma.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *